لابیاپلاستی

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر در مشهد

هزینه تنگ كردن واژن با لیزر در مشهد

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر در مشهد

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر در مشهد

وقتی صحبت از جراحی های زیبایی، از جمله هزبنه جراحی های زیبایی زنان می شود، ممکن است بسیاری از زنان از انجام این عمل ها بر اساس هزینه ها و عدم اطمینان از اینکه آیا تحت پوشش بیمه قرار می گیرد یا خیر، به تعویق افتاده اند. با این حال، اگر به این روش نیاز باشد، یا بیمار بخواهد واقعاً جراحی واژن خود را انجام دهد، آگاهی از هزینه ها همیشه مهم است.

مهم است که به خاطر داشته باشید که خود این روش تنها هزینه ای نیست که باید به آن توجه کنید – همچنین باید چندین عامل دیگر مانند مرخصی از کار را در نظر بگیرید. بیایید نگاهی به هزینه های جراحی واژن و همچنین هزینه های مربوط به این روش بیندازیم.

واژینوپلاستی – چیست؟
واژینوپلاستی یکی از رایج ترین جراحی های واژن است. بسیاری از زنان هر ساله این روش را انتخاب می کنند. واژینوپلاستی یک عمل جراحی واژن است که به بازگرداندن ظاهر و احساس جوانی به واژن کمک می کند. این نوعی جراحی ترمیمی است که کانال واژن را سفت می کند. یک کانال واژن سفت تر می تواند به بازگرداندن حس در حین فعالیت های جنسی کمک کند و رابطه جنسی را برای هر دو طرف در یک رابطه لذت بخش تر کند.

این جراحی یکی از پرتقاضاترین جراحی های زیبایی است و حتی می توان آن را با روش های مختلفی مانند لابیاپلاستی، کاهش کلاهک کلیتورال یا مونسپلاستی ترکیب کرد. واژینوپلاستی می تواند به زنانی که به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن، زایمان، کاهش وزن و حتی برخی داروها از شلی واژن رنج می برند، کمک کند. واژینوپلاستی همیشه فقط یک عمل زیبایی نیست – برخی از پزشکان برای کمک به برخی شرایط پزشکی مانند بی اختیاری استرسی ادرار به این روش سوگند یاد می کنند.

هزینه عمل تنگی واژن چقدر است؟
واژینوپلاستی فاکتورهای مختلفی دارد که باید هنگام بررسی هزینه بالقوه این عمل در نظر گرفته شود. این روش معمولاً بین ۴۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار است. ممکن است این روش بسیار پرهزینه به نظر برسد، اما اغلب رویه‌ها معمولاً در وسط آن محدوده قرار می‌گیرند. هزینه کلی این روش چندین عامل موثر دارد. این عوامل به شرح زیر تقسیم می شوند:

آموزش، تجربه، و برتری ارائه دهنده ای که این روش را انجام می دهد
هزینه مشاوره احتمالی
آموزش و تجربه متخصص بیهوشی در حین انجام عمل بیهوشی
مکانی که در آن قصد انجام عمل را دارید – جراحی واژینال از نظر قیمت از ایالت به ایالت و کشوری به کشور دیگر متفاوت است.
هزینه های بازیابی، مانند زمان مورد نیاز از کار، هزینه های مراقبت از کودک، قرار ملاقات های بعدی و غیره.
در حالی که هزینه جراحی واژن از مکانی به مکان دیگر و ارائه دهنده به ارائه دهنده متفاوت است، مهم است که توجه داشته باشید که هنگام انتخاب محل انجام عمل، همیشه باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که در این زمینه تجربه داشته باشد و همچنین دارای تجربه بالایی باشد. میزان موفقیت و رضایت در بین بیمارانی که از آنها مراقبت می کند.

آیا واژینوپلاستی تحت پوشش بیمه است؟
یکی از پرطرفدارترین سوالات در مورد هزینه جراحی واژن این است که آیا تحت پوشش بیمه است یا خیر. قبل از اینکه به آن پاسخ دهیم، بیایید به تفاوت بین جراحی زیبایی و جراحی ترمیمی نگاهی بیندازیم – دو نوع جراحی مختلف که جراحی های واژن می توانند تحت آن قرار بگیرند.

جراحی زیبایی نوعی جراحی است که به منظور تغییر ظاهر ناحیه ای از بدن به منظور زیبایی شناختی و بهبود عزت نفس فرد انجام می شود.

جراحی ترمیمی نوعی جراحی است که به ترمیم قسمت خاصی از بدن پس از ضربه ناشی از نقص های مادرزادی، تومورها، عفونت، بیماری یا سایر دلایل ضروری پزشکی کمک می کند.

در بیشتر مواقع، واژینوپلاستی یا سایر جراحی های واژن تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند، زیرا معمولاً به عنوان یک جراحی زیبایی انجام می شود. با این حال، اگر به دلایل دیگری، مانند ترومای شدید پس از زایمان، یا نگرانی پزشکی دیگری، مانند درمان بی اختیاری ادرار استرسی، درمان را مد نظر دارید، پزشک ممکن است بتواند این روش را به عنوان یک روش پزشکی ضروری تحت عمل جراحی ترمیمی در نظر بگیرد.

اگر این مورد قابل اجرا باشد، بیمه ممکن است به طور کامل یا جزئی برای این روش پرداخت کند. برای دریافت پاسخ قطعی، مهم است که با پزشک خود و همچنین شرکت بیمه خود صحبت کنید تا بتوانید قیمت دقیق تری را در مورد هزینه جراحی واژن دریافت کنید.

اگر می خواهید در مورد جراحی واژن اطلاعات بیشتری کسب کنید یا برای مشاوره با دکتر قزلند برنامه ریزی کنید، امروز با شماره ۹۳۵۹-۳۹۳-۳۱۰ با مطب تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم!

 

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهایی را که نشان داده می شوند انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسه
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • شرح
 • محتوا
 • ویجت
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه