لابیاپلاستی

بهترین هزینه جراح لابیاپلاستی در تهران ۱۴۰۲

بهترین هزینه جراح لابیاپلاستی در تهران 1402

بهترین هزینه جراح لابیاپلاستی در تهران ۱۴۰۲

اگر قصد سرمایه گذاری در هزینه جراحی لابیاپلاستی در کلینیک تخصصی شمال تهران  را دارید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. این مهم است که در مورد مهارت ها و تجربه جراح خود، کیفیت کلینیک و آموزش کارکنان تحقیق کنید و این سوال را بپرسید: “هزینه لابیاپلاستی در انگلستان چقدر است؟”
هزینه لابیاپلاستی در انگلستان چقدر است؟

هزینه جراحی لابیاپلاستی در سراسر انگلستان متفاوت است. هزینه های کلی به جراح، کلینیک، محل، داروی بیهوشی و نوع عمل لابیاپلاستی که نگرانی های شما را برطرف می کند، بستگی دارد.

قیمت‌ها در بسیاری از بیمارستان‌ها و کلینیک‌های خصوصی ممکن است مبهم و درک آن دشوار باشد. ممکن است هزینه های پنهانی وجود داشته باشد که در قیمت عنوان لحاظ نشده باشد. برخی از مشاوره‌ها، هزینه‌های متخصص بیهوشی، مراقبت‌های پس از درمان، داروها و پیگیری‌ها گاهی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.

وب سایت NHS بیان می کند که:

در انگلستان، جراحی لابیاپلاستی حدود ۲۰۰۰ پوند تا ۴۰۰۰ پوند هزینه دارد، به علاوه هزینه مشاوره یا مراقبت های بعدی که ممکن است در قیمت لحاظ نشود.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یک عمل جراحی است که برای کاهش اندازه لب‌های فرج داخلی به منظور کوچک‌تر کردن، متعادل‌تر کردن آنها و قرار گرفتن آن‌ها در لب‌های بزرگ‌تر و بیرونی انجام می‌شود. لابیاپلاستی به عنوان جراحی کاهش لابیا مینور نیز شناخته می شود.

جراحی لابیاپلاستی لابیا مینور ناهموار یا بزرگ را درمان می کند. لابیای بزرگ، نامتقارن یا آویزان می تواند اعتماد به نفس جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهد و در لباس های تنگ ظاهری غیر جذاب داشته باشد. جراحی لابیاپلاستی می تواند تصویر بدن، عزت نفس و زندگی جنسی شما را بهبود بخشد.
هنگام بررسی هزینه های لابیاپلاستی چه نکاتی را باید در نظر گرفت

هنگام بررسی هزینه های جراحی لابیاپلاستی مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. علاوه بر مقایسه قیمت سرفصل، باید هزینه های اضافی پنهان را نیز بررسی کنید. به این فکر کنید:

قیمت لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟ آیا مشاوره های بعدی، هزینه های متخصص بیهوشی، داروها و اصلاح عوارض شامل می شود؟
آیا جراحی لابیاپلاستی به اهداف درمانی شما خواهد رسید؟ به بررسی ها و بررسی تصاویر قبل و بعد از نمایش نتایج عملیات نگاه کنید.
در مورد آموزش و تجربه جراح خود تحقیق کنید. به دنبال جراحانی باشید که در انجمن های معتبر زیبایی و جراحی زیبایی مانند انجمن جراحان پلاستیک زیبایی بریتانیا (UKAAPS) ثبت نام کرده اند.
ابتدا ایمنی را در نظر بگیرید: سلامت، ایمنی و رفاه خود را برای یک معامله ارزان‌تر به خطر نیندازید. برای کلینیک‌های بریتانیا، به گزارش‌های کمیسیون کیفیت مراقبت نگاه کنید. توریسم جراحی زیبایی ممکن است ارزان به نظر برسد و به نظر می رسد مقرون به صرفه باشد، اما به این فکر کنید که در صورت بروز عوارض چگونه از پیگیری و پشتیبانی متخصص برخوردار خواهید شد.

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهایی را که نشان داده می شوند انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسه
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • شرح
 • محتوا
 • ویجت
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه