لابیاپلاستی

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران نی نی سایت

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران نی نی سایت

تجریه لابیاپلاستی افتادگی یا گشاد شدن لب های لب را اصلاح می کند و تمام عواقب و عوارض ناشی از آن را برطرف می کند. لابیاپلاستی غیرجراحی به شما امکان می دهد از برش و بخیه واقعی در خصوصی ترین قسمت خود یعنی واژن خودداری کنید. این روش بدون استفاده از چاقوی جراحی عمل می کند، به این معنی که یک روش بدون درد است که به حداقل زمان استراحت نیاز دارد. در همین حال، هزینه لابیاپلاستی غیر جراحی شما مقرون به صرفه است، به خصوص اگر لب های کشیده شده واژن شما باعث مشکلات پزشکی مانند بی اختیاری شود. برای مشاوره با متخصص زیبایی در جراحی پلاستیک هزاره در منهتن تماس بگیرید.

لابیاپلاستی غیر جراحی چیست؟

لابیاپلاستی غیر جراحی یک درمان زیبایی غیر تهاجمی است که لب های داخلی واژن شما را که لابیا مینور نامیده می شود یا لب های بیرونی به نام لابیا ماژور سفت می کند. این روش جایگزینی برای لابیاپلاستی سنتی است که شامل جراحی برای برداشتن بافت اضافی از لب یا لابیای واژن است. لابیاپلاستی کم تهاجمی اثرات پیری، فرزندآوری یا تغییرات هورمونی را در واژن اصلاح می کند.

اگر در مورد زیبایی واژن خود آگاه هستید یا اگر اندازه لابیای شما ناراحتی ایجاد می کند، این روش جوانسازی واژن ممکن است همان چیزی باشد که نیاز دارید. به دکتر دیوید شکریان، جراح زیبایی برتر منهتن اعتماد کنید تا این عمل را برای شما انجام دهد. این جراح دارای گواهی هیئت مدیره، تیمی با تجربه در جراحی پلاستیک هزاره، یک عمل جراحی زیبایی راحت و خصوصی را رهبری می کند.

تصویر مشاوره
ما نمی توانیم منتظر دیدار شما باشیم! ما مشاوره های جامعی را با دکتر شکریان و تیم ایشان به صورت مجازی و حضوری ارائه می دهیم.

لابیاپلاستی جراحی و غیر تهاجمی چگونه مقایسه می شود؟

برای مدت طولانی، لابیاپلاستی جراحی تنها روش جوانسازی واژن بود. با این حال، با پیشرفت‌های فناوری پزشکی، لابیاپلاستی غیرتهاجمی، زنان بیشتری را به‌دنبال جوان‌سازی ایمن‌تر، سریع‌تر و راحت‌تر کرده است. تفاوت های اصلی بین لابیاپلاستی جراحی و غیرجراحی عبارتند از:

لابیاپلاستی سنتی بر برداشتن بافت بیش از حد، نامتقارن یا کشیده شده لب از طریق تکنیک‌های برش یا گوه تکیه دارد.
لابیاپلاستی غیر تهاجمی از فناوری مدرن مانند انرژی فرکانس رادیویی برای اصلاح بافت واژن استفاده می کند.
لابیاپلاستی سنتی شامل برش و بخیه زدن در واژن است، در حالی که جوانسازی غیرتهاجمی واژن از چنین تکنیک هایی اجتناب می کند.
لابیاپلاستی غیر تهاجمی یک روش بدون اسکار است که ظاهر کلی واژن شما را بهبود می بخشد. لابیاپلاستی جراحی معمولاً باعث ایجاد مقداری اسکار می شود که در اثر برش و بخیه ایجاد می شود.
لابیاپلاستی غیر تهاجمی شامل تکنیک های غیر تهاجمی است که با تحریک تولید کلاژن برای معکوس کردن اثرات پیری یا زایمان، بهبود طبیعی را تسهیل می کند.
بر خلاف لابیاپلاستی جراحی پیچیده، اصلاح لابیا با حداقل تهاجم زمان کمتری برای انجام و بهبودی نیاز دارد.
جراحان زیبایی در Millennial Plastic Surgery در شهر نیویورک با شما همکاری می کنند تا یک روش لابیاپلاستی متناسب با نیازهای شما ایجاد کنند. پزشک شما برای دستیابی به اهداف زیبایی و سلامتی شما بر رویکرد بیمار محور تکیه می کند. دکتر شکریان تجربه و تجربه لازم برای ارائه بهترین نتایج ممکن را دارد.

 

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهایی را که نشان داده می شوند انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسه
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • شرح
 • محتوا
 • ویجت
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه